O spoločnosti Belan & Hacek

História spoločnosti

Spoločnosť vznikla v roku 2003 ako špecializovaná malá rodinná firma so zameraním na práce so sadrokartónom. Svoj rodinný charakter si udržala dodnes. Vzniku firmy predchádzalo pôsobenie jednotlivých zakladateľov v stavebníctve počas celých 90-tych rokov, čo umožnilo poskytovať vysokú kvalitu prevedených sadrokartonárskych prác od samotného vzniku spoločnosti. 

Zameranie

Naša spoločnosť sa zameriava v rovnakej miere na súkromných ako i firemných klientov. Z celkového množstva našich klientov doteraz tvorili rodinné domy a byty 79 percent a firemní klienti tvorili 21 percent.

Filozofia firmy

Naša základná filozofia - "Kvalita zamestnancov = Kvalita firmy = Spokojný zákazník".

Naša spoločnosť veľmi dôsledne vyberá nových zručných zamestnancov, nakoľko veríme, že firma sú jej zamestnanci. Kvalitní zamestnanci garantujú dlhodobú spokojnosť zákazníka a našu dobrú reputáciu.

Rozsah služieb, ceny a zľavy

Špecializujeme sa na suchú výstavbu pomocou sadrokartónových konštrukcií. Okrem montážnych prác sadrokartónu poskytujeme i kompletnú dodávku sadrokartónových systémov. Vykonanie prác zmluvne garantujeme vo výhodných cenách, stanovených termínoch a v prvotriednej kvalite. Vďaka našej odbornosti vieme realizovať i tie najnáročnejšie požiadavky pričom pracujeme za bežné dobré ceny živnostníkov, ktoré uvádzame na jednotlivých podstránkach. Pri väčších objemoch vám radi vypracujeme cenovú ponuku a poskytneme zľavy za množstvo.

Kvalita prác

Našou vizitkou je kvalita našej práce, ktorú dosahujeme veľkou dôslednosťou počas celého projektu, pričom dôslední sme i na detaily. Rovnako sme dôslední pri udržiavaní poriadku v našom pracovnom priestore. Práca tak ide "ľahšie od ruky", eliminuje sa nebezpečenstvo úrazu a neznehodnocuje sa materiál ako i samotná práca. Nevyhýbame sa ani prerábkam po iných firmách, ktoré svoju prácu nevykonali k spokojnosti svojho zákazníka.

Región pôsobenia

Realizáciu sadrokartónových riešení vykonávame najmä v oblasti stredného a západného Slovenska. Ide o mestá Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bojnice, Bratislava, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Galanta, Gbely, Handlová, Hlohovec, Holíč, Ilava, KNM, Kysucké Nové Mesto, Kremnica, Leopoldov, Liptovský Mikuláš, Malacky, Martin, Modra, Myjava, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nové mesto nad Váhom, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Považská Bystrica, Púchov, Rajec, Ružomberok, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Stará Turá, Stupava, Topoľčany, Topoľčianky, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Vrbové, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina ako i v Čechách Ostrava, Český Tešín, Třinec, Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Opava, Hlučín, Karviná, Jablunkov, Nový Jičín a v Rakúsku - Viedeň.

Dodávatelia a partneri

RIGIPS      ISOVER       KNAUF    URSA 

Vytlačiť