Výstavba priečok zo sadrokartónu

Naše referencie - výstavba sadrokartónových priečok

Výstavbou sadrokartónových priečok sa naša spoločnosť zaoberá už od svojho vzniku v roku 2003. Sadrokartónové priečky sme realizovali pre veľkých i malých zákazníkov na Slovensku, v Rakúsku, Nemecku i Čechách. Ako vybrané referencie v galérii uvádzame Európa Shopping Center Banská Bystrica a TESCO Lamač Bratislava. Ako ďalšie referencie uvádzame TESCO Letňany Praha, rodinné domy vo Viedni, Žiline, Bratislave a v iných mestách Slovenska ako i mnohé ďalšie objekty.

Montáž priečok zo sadrokartónu

Cenník realizácie sadrokartónových priečok

Orientačné ceny pre sadrokartónové priečky (jednovrstvové zateplenie je v cene) 
Cenník montáže sadrokartónových priečok
ceny 
montáž sadrokartónového 1 plášťa 10€ / m2
montáž sadrokartónového 2 plášťa 12€ / m2
montáž predsadenej sadrokartónovej steny  8€ / m2
montáž stavebných otvorov a iné dohodou

Región pôsobenia

Výstavbu priečok zo sadrokartónu realizujeme v oblasti stredného a západného Slovenska. Ide o mestá Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bojnice, Bratislava, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Galanta, Gbely, Handlová, Hlohovec, Holíč, Ilava, KNM, Kysucké Nové Mesto, Kremnica, Leopoldov, Liptovský Mikuláš, Malacky, Martin, Modra, Myjava, Nitra, Nová Baňa, Nová Dubnica, Nové mesto nad Váhom, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Považská Bystrica, Púchov, Rajec, Ružomberok, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Stará Turá, Stupava, Topoľčany, Topoľčianky, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Vrbové, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina ako i v Čechách Ostrava, Český Tešín, Třinec, Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm, Vsetín, Opava, Hlučín, Karviná, Jablunkov, Nový Jičín a v Rakúsku - Viedeň.

Tipy pre Vás:

Zaužívané pojmy: montáž sadrokartónových priečok, montáž sadrokartónovej priečky, výstavba sadrokartónových priečok, sadrokartónové priečky, konštrukcia sadrokartónových priečok, výstavba sadrokartónových priečok Žilina, sadrokartónová priečka Žilina, konštrukcia sadrokartónových priečok v Žiline, výstavba SDK priečok, SDK  priečky, konštrukcia SDK priečok, výstavba SDK priečok Žilina, SDK priečka Žilina, konštrukcia SDK priečok v Žiline, nízke ceny.

Vytlačiť